04
Mar
04
Mar
We zijn allemaal gewend aan Teams en Zoom, maar laten we eerlijk zijn: webinars en virtuele meetings zijn saai van tijd tot tijd. In dit "online" evenement gebruiken we een heuse whiteboard om ons verhaal van nul op te bouwen, zonder PowerPoint slides. We concentreren ons op de nieuwste onderhouds- en serviceoplossingen die SAP te bieden heeft: een brede waaier aan oplossingen die kunnen (maar niet noodzakelijk moeten) worden geïntegreerd. Het is niet altijd helemaal duidelijk waar de verschillen precies zitten en welke keuzes een bedrijf kan maken. Voert uw onderneming interne of externe diensten of onderhoudsinterventies uit, dan is deze webinar ongetwijfeld interessant voor jou.
Het is ons doel om concepten zoals Enterprise Asset Management, Plant Maintenance, Field Service Management, Cloud for Service,... te ontraadselen. Wij noemen dit "demystifyen". Om je een duidelijk overzicht te geven van de verschillende oplossingen en hoe deze met elkaar integreren, willen we je echt laten 'zien' wat we bedoelen aan de hand van een whiteboard. Geen PowerPoint-slides, alle informatie begint vanaf een virtuele witte pagina!
Extra: Ontdek ons "fastEAM"-pakket!
Waarom deelnemen?
Als SAP-evangelist met meer dan 30 jaar ervaring heeft Geert een grondige kennis van het SAP portfolio met in het bijzonder een focus op Field Service Management en Plant Maintenance/Enterprise Asset Management.
Als SAP-evangelist met meer dan 30 jaar ervaring heeft Geert een grondige kennis van het SAP portfolio met in het bijzonder een focus op Field Service Management en Plant Maintenance/Enterprise Asset Management.